4 gadu profesionālās vidējās izglītības apguve jauniešiem pēc 9.klases:

UZŅEMŠANA no 15.06.2020.-15.07.2020.

Interjera dizains

Reklāmas dizains

Multimediju dizains

Apģērbu dizains

Par iesniedzamajiem dokumentiem un uzņemšanas noteikumiem skatīt šeit.

Informācijai par četru gadu programmām noteikti pieslēdzies pasākumam ATVĒRTAIS PORTĀLS (skat.saiti)


2 gadu profesionālās vidējās izglītības apguve jauniešiem pēc 12. klases beigšanas:

UZŅEMŠANA no 03.08.2020.-14.08.2020.

Interjera dizains

Apģērbu dizains

Foto dizains

Metāla izstrādājumu dizains

Par iesniedzamajiem dokumentiem un uzņemšanas noteikumiem skatīt šeit.


"VIZUĀLI PLASTISKĀ MĀKSLA" profesionālās ievirzes izglītības programmas:

UZŅEMŠANA no 03.08.2020.-14.08.2020.

Pamatskolas izglītojamiem (apgūst paralēli pamatizglītībai no 2.-8. klasei. Mācību ilgums 7 gadi. Noslēgumā izglītojamie saņem Apliecību par profesionālās ievirzes izglītību).

Vidusskolas izglītojamiem (apgūst paralēli vidējai izglītībai no 10.-12. klasei vai prof. vidusskolām/ tehnikumiem. Mācību ilgums 3 gadi. Noslēgumā izglītojamie saņem Apliecību par profesionālās ievirzes izglītību).

Par iesniedzamajiem dokumentiem un uzņemšanas noteikumiem skatīt šeit.


INTEREŠU IZGLĪTĪBAS PROGRAMMAS

UZŅEMŠANA no 03.08.2020.-28.08.2020.

Vizuāli plastiskā māksla pirmsskolas vecuma grupām (no pieciem gadiem);

Vizuāli plastiskā māksla no 1. līdz 12.klasei, atbilstoši vecuma grupai;

Animācija vecuma grupā 2.-5.klase;

Veidošana vecuma grupā 1.-5.klase;

Formu dizains vecuma grupā 6.-8.klase;

Datorgrafika vecuma grupā 7.-9.klase.

Par iesniedzamajiem dokumentiem skatīt šeit.

https://www.vdmv.lv/

Adrese: Purva iela 12, Valmiera, LV 4201

E-pasts: vdmv@valmiera.edu.lv

Facebook: @VDMVSKOLA

Instagram: @vdmvskolaSKOLAS TERITORIJĀ VIDES OBJEKTS "PA STRAUMI"

Objekta realizācijā piedalījās:

KERAMIKAS Zivis veidoja 3.klase: Broka Gerda, Buliņa Madara Leina, Frīdvalde Marta, Roma Elīna, Strādere Enija, Upīte Anna, Vergins Ričards, Zariņa Annija, Tīlena Tija Beatrise, Brūvere Lāsma, Taube Nils, Balode Kerlīna, Bogdāns Gabriels, Cīrule Ance, Kiršblate Loreta, Klepere Terēze, Pekstiņš Oskars, Skrastiņa Kate, Stolere Elija un Mieze Gabriela;

LAIVA – skolotāja Inese Andersone;

Objekta balsti – VDMV personāls.

Objekts sevī ietver vairākas daļas. Laiva – smailīte, kura ir izmantota smaiļošanai pa Gauju, un vairākas keramiskas skulptūras “Zivis”, kuras peld iekārtas zem smailītes. Zivis ir gatavotas no divām sastāvdaļām – māla un koka zariem, kas savstarpēji savienotas. Zivis pie smailītes iekarinātas ar stieplīti, kas ļauj tām kustēties. Laiva – smailīte – iekārta koka turētājos. Skatītāji “ierauga” straumē mītošos upju iemītniekus noraugoties no apakšas uz augšu. Laivu apdarināta ar vecām papīra grāmatu lapām, avīzēm, tā parādot laika straumi, kura aizplūst līdzīgi kā ūdens.

Informāciju sagatavoja: Inese Andersone, direktores vietniece izglītības jomā (audzināšanas darbā)Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

TURPINĀS MĀCĪBU NODROŠINĀJUMS ATTĀLINĀTI

Ņemot vērā ārkārtas situācijas pagarinājumu valstī līdz 12.05., turpinām īstenot mācības attālināti gan profesionālajā ievirzes izglītībā (1.-7.klasei un 1.-3.vidusskolas klasei), gan profesionālajā vidējā izglītībā (1.-4.kurss un b kursi). Lūgums visiem sekot līdzi uzdevumiem un komunikācijai "E-klasē". Mācību maksa profesionālās ievirzes izglītības audzēkņiem ārkārtas situācijas periodā netiks piemērota (par aprīli un šobrīd līdz 12.05.).

Interešu izglītības nodarbības (mākslas kursi) netiek organizētas attālināti, bet interešu izglītības pedagogi izstrādā materiālus ierosmei, kur bērniem ar vecākiem iespējams pašiem mājās radoši darboties. Uzdevumi skatāmi skolas mājaslapā šeit, tos pa laikam papildinām.

Kursi pieaugušajiem šogad tiek atcelti. Jau ieskaitītā mācību maksa tiks atskaitīta atpakaļ. Šiem kursantiem no septembra būs priekšroka turpināt kursus jaunajās grupās.

Skolas administrācija visiem vēl izturību un izdošanos!


Gita Dukure, direktores vietniece metodiskajā darbā

7.klases audzēknes Ances Evelīnas Buliņas darbs Datorgrafikā

VALSTS KONKURSĀ 1. un 2.VIETA MŪSU LĪVAI JEVDOKIMOVAI

Tieši pirms ārkārtas situācijas izsludināšanas valstī, no Valsts konkursa ar godalgām atgriezās mūsu Apģērbu dizaina nodaļas vadītāja Inga Berga-Bīriņa un 2.kursa audzēkne Līva Jevdokimova. Vairāk par notikušo Valsts konkursu Latvijas Nacionālā kultūras centra (LNKC) un PIKC Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas sagatavotajā materiālā – šeit.

Lepojamies un sveicam!

Foto un materiāli: LNKC un PIKC Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola

KOPDARES DARBNĪCAS "DARE" ATKLĀŠANA

Februāra izskaņā skolas telpās tika atklāta kopdares darbnīca "DARE". Tā izveidota pateicoties Valmieras Attīstības aģentūrai un viņu projektam, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonda iniciatīva “Pilsētu inovatīvās darbības”, un mūsu skolai un Valsts kultūrkapitāla fonda atbalstītajam projektam "Valmieras Dizaina un mākslas vidusskolas sietspiedes materiāli tehniskās bāzes pilnveidošana" (projekta Nr.2019-1-VIZ-M04013), un, protams, Valmieras pilsētas pašvaldības atbalstam.

Darbnīcas mērķis ir piedāvāt prototipēšanas iespējas skolas audzēkņiem, topošajiem vai esošajiem uzņēmējiem un citiem interesentiem, tādējādi Valmierā un tās apkārtnē nodrošinot tehnoloģisko pieejamību ikvienam, kurš vēlas attīstīt jaunu ideju produktam, dizainam.

Atklāšanā tika apbalvota arī Reklāmas dizaina 3.kursa audzēkne Betija Tekla Spāre, kura uzvarēja darbnīcas vizuālās identitātes konkursā, kā arī pārējās 3.kursa audzēknes, kuras piedalījās konkursā – Vikija Klāsone, Krista Leimane un Rasa Vītola.

Foto: Dāvis Sargūns, Reklāmas dizaina 2.kurss