NĀC UN IEPAZĪSTI VDMV!

Šā gada 11. un 12. martā, kad MIKC Valmieras Dizaina un mākslas vidusskolā (VDMV) norisināsies Atvērto durvju dienas, visiem interesentiem būs iespēja iepazīties tuvāk ar skolu, tās piedāvātajām izglītības programmām, pedagogiem, izglītojamiem un vidi. Līdztekus tam būs iespēja uzzināt interesējošo informāciju no skolotāju komandas, kas sagaidīs ikvienu Atvērto durvju dienu apmeklētāju.

2024./ 2025. mācību gadā MIKC VDMV būs iespēja apgūt 5 profesionālās vidējās izglītības programmas – Interjera dizainu (kvalifikācija – interjera dizainera asistents), Apģērba dizainu (kvalifikācija – apģērba dizainera asistents), Grafikas Dizainu (kvalifikācija – grafikas dizainera asistents), Audiovizuālās komunikācijas dizainu (kvalifikācija – audiovizuālās komunikācijas dizainera asistents), kā arī no nākamā mācību gada skolā būs iespēja apgūt līdz šim skolā vēl nerealizētu programmu – Produktu dizainu (kvalifikācija – produkta dizainera asistents).

Lai tuvāk iepazītu skolu, ikviens varēs doties ekskursijā pa skolu, piedalīties mācību stundās kopā ar skolas izglītojamiem. Tāpat šajās dienās darbosies informācijas centrs, kurā būs iespējams uzzināt par uzņemšanas nosacījumiem, izglītības programmu saturu, kā arī noskaidrot atbildes uz citiem interesējošiem jautājumiem.

Atvērto durvju dienās varēs piedalīties tikai pēc iepriekšējas pieteikšanās!

Informācija par Atvērto durvju dienu programmu un pieteikšanos tuvākajā laikā tiks publicēta!

Vairāk par profesionālās vidējās izglītības programmām uzzini šeit.